Wypożyczalnia aut lotnisko Rzeszów

Wynajem aut na lotnisku w Rzeszowie

wynajem-aut-rzeszow-lotniskoMotoRzeszów to wypożyczalnia samochodów osobowych która znajdziesz także na lotnisku Rzeszów Jasionka. Oferujemy tanie wynajem aut w różnych wersjach i zróżnicowanym wyposażeniem.

Zlokalizowanie naszej wypożyczalni na lotnisku w Jasionce sprawia, że pasażerowie tutejszego portu lotniczego mogą wynająć auto na lotnisku w Rzeszowie i od razu udać się w dowolnym kierunku.

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Port lotniczy Rzeszów Jasionka to stosunkowo młode, ale wciąż rozwijające się lotnisko. Po rozbudowaniu terminala pasażerskiego w 2012 r. zwiększyła się jego przepustowość, a co za tym idzie, wzrosła liczba obsłużonych pasażerów. Przybywa także linie lotniczych oferujących wyloty z Rzeszowa.

Obecnie znajdziemy tam linie lotnicze LOT, Lufthansa, Eurolot, Ryanair, a na sezon letni swoje loty uruchomi także Adria Airways. Oferowane kierunki to m.in. Londyn, Manchester, Trapani, Bristol, Barcelona, Oslo, Frankfurt jak również Warszawa.

Dojazd do lotniska Rzeszów Jasionka

Dojazd do lotniska w Jasionce nie jest skomplikowany, ponieważ port lotniczy zlokalizowany jest zaledwie 10 km od centrum miasta. W pobliżu przebiegają zarówno droga ekspresowa S 19 jak również autostrada A4. Do portu lotniczego z samego Rzeszowa można dojechać także komunikacją MPK liniami nr 53 oraz 51.

Oczywiście najwygodniejszym sposobem zarówno na poruszanie się po mieście jak i wyjazd z lotnika jest wynajem auta w Rzeszowie. Bez problemu będziemy mogli dojechać nie tylko do samego Rzeszowa, ale i do okolicznych miejscowości jak Dębica, Mielec, Tarnobrzeg, Stalowa Wola czy Przemyśl.